Sügisel 2017 tulid kokku kuus omavahel head tuttavat, keda sidus sügav huvi lepituse mineviku, oleviku ja tuleviku kohta. Lepituse Instituut asutati 3. novembril 2017. Asutajad olid Aila Rajasalu, Donald Kiidjärv, Ingrid Tiido, Merle Liivak, Tarvo Tendal ja Ülla Kimmel.

Tänaseks on meie meeskond selline!

AILA RAJASALU
Aila  on perelepitajana praktiseerinud paarkümmend aastat. Aila on näinud, kuidas perelepitus toetab lahutuse või lahkumineku järgselt peresuhete tervenemist! Seetõttu usubki Aila, et kvaliteetne perelepitus võiks olla Eestis kättesaadav kõigile, kes seda vajavad. Aila panustab perelepituse arendamisse Eestis kogu oma teadmiste, kogemuste ja kirega!
Kontakt: 
rajasalu@hotmail.com
+372 509 0680

INGRID TIIDO
Ingridist sai perelepitaja 2016. aastal tänu väga heale kolleegile, kes kutsus ta perelepituse baaskoolitusele. Ingrid peab perelepitust üheks parimaks võimaluseks pakkuda lahkuminevatele lapsevanematele toetust keerulistel hetkedel, kui emotsioonid üle pea käivad ja ei oska enam midagi teha. Perelepitus annab vastuse küsimusele kui mõlemad vanemad armastavad last, aga kuidas elus edasi minna, kui me pole koos. 
Kontakt:
ingrid.tiido@post.com
+372 5691 1238
                                                            www.ingridtiido.ee 

ÜLLA KIMMEL
Ülla jaoks on perelepitus protsess, kus on kirge, rõõmu, kurbust, hirmu ja ka üllatavaid avastushetki. Kui lepitaja usaldab ennast ja protsessi, siis muudab ta tiheda õhustiku inimlikuks ja mõistvaks. Teineteise kuulamine, häälestumine teise mõtetele ja tunnetele, oma lapse kingade proovimine paneb vanemaid ühes suunas liikuma. Rahu ja kokkulepete saavutamine on uus algus. Kõik uued algused ja lastele parema maailma loomine annavad Üllale inspiratsiooni ja toidavad tema pühendumist tööle.
Kontakt:
ylla.kimmel@gmail.com
             +372 5341 7306


MERLE LIIVAK 
Merle huvi perelepituse teema vastu algas praktilisest tööst lahus elavate lapsevanematega. Perelepitus annab võimaluse suunata lapsevanemaid hoolimata erimeelsustest liikuma rahumeelsete ja laste vajadusi arvestavate kokkuleppe suunas.
Professionaalselt juhitud perelepituse protsessist võidavad mõlemad osapooled. Lepitajate põhjalik väljaõpe aitab lepitajal pühenduda osalejate  vajadustele ja hoida fookuses laste huvisid.

Kontakt:
merleliivak@gmail.com
+372 5811 7611